Obsługa klienta
Aktualności INEA
 • 20 listopada 2017

  Poprawa działania usługi WiFi

  Nieustannie wprowadzamy usprawnienia, mające na celu podniesienie jakości usług. Dlatego też w dniach: od 20 do 23 listopada przeprowadzona zostanie zdalna aktualizacja modemów Klientów (dotyczy głównie urządzeń CISCO EPC 3925).
 • 13 października 2017

  KSW 40… pierwszy raz z Irlandii!

  Po historycznej i rekordowej gali KSW 39: Colosseum na PGE Narodowym, największa organizacja MMA w Europie zorganizuje swoje drugie wydarzenie poza granicami Polski. Wyjątkowo w niedzielę, 22 października 2017 roku, jubileuszowa gala KSW 40 odbędzie się sercu stolicy Irlandii - Dublinie w amfiteatralnej hali 3Arena. Galę KSW 40 będą mogli zobaczyć na żywo Klienci telewizji cyfrowej INEA, którzy  wykupią dostęp w usłudze PPV!
 • 19 września 2017

  Wielkie święto telewizji w INEA!

  Jesteśmy dobrymi ludźmi od internetu, dbającymi również o tych klientów, którzy nie rozstają się z programem telewizyjnym. Mamy dla Was niespodziankę! Jest nią okno otwarte aż dla 14 atrakcyjnych kanałów telewizyjnych. Promocyjny dostęp rozpocznie się 20 września i potrwa ponad miesiąc! To wyjątkowa szansa na obejrzenie programów z rodziny np. BBC, Disney czy Canal+.
 • 14 września 2017

  Dobrzy ludzie od internetu to my. Wywiad z Prezesem INEA.

  INEA, wielkopolski dostawca usług multimedialnych, który wyrósł z telewizji kablowej, od lat zadziwia branżę swoimi wizjonerskimi projektami oraz dwucyfrowymi wynikami. Goszcząc w Poznaniu z XXIV Konferencją PIKE, nie mogliśmy nie spytać o rozwój branży i plany INEA Prezesa spółki - Janusza Kosińskiego.
 • 4 września 2017

  INEA ZA DARMO PRZYSPIESZA INTERNET

  Internet INEA będzie jeszcze szybszy. W ramach nowej kampanii „Dobrzy ludzie od internetu” operator przyspiesza wszystkim internautom swoją usługę bez żadnych dodatkowych opłat. Teraz średnia oferowana prędkość w sieci INEA to już 140 Mb/s.
 • 28 sierpnia 2017

  Dobrzy ludzie od internetu – to my!

  Supermiło, że jesteś naszym klientem! Bardzo, ale to bardzo nam na Tobie zależy! – to wybrane hasła z kampanii wizerunkowej INEA, która pod wspólnym motywem „Dobrzy ludzie od internetu” kryje szereg zmian wychodzących naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. A wśród nich: całodobowa obsługa klientów za pośrednictwem aplikacji mobilnej i rezygnacja ze skomplikowanego IVR.
 • 2 sierpnia 2017

  Studencie, kręcąc wąsa w necie pląsaj!

  Kiedy wprawieni w bojach studenci mają wakacje w najlepsze, ci świeżo upieczeni, stoją właśnie przed wyborem swojego lokum na najbliższe miesiące. W trakcie wyboru nowego miejsca zamieszkania jedną z ważniejszych decyzji, którą podejmują, jest umowa z operatorem dostarczającym najszybszy i najmniej awaryjny internet.
 • 4 lipca 2017

  Zmiana numeracji kanałów 11.07.2017

  Informujemy, że 11 lipca tego roku będą prowadzone prace techniczne, w wyniku których nastąpi zmiana częstotliwości nadawania niektórych kanałów telewizyjnych.
Chat